Grzejniki już od dawna stały się ważnym elementem dekorowania pomieszczeń i nie tylko odpowiednia figura jest najważniejsza, ale również jego kolor, który będzie odpowiadał wystrojowi oraz aranżacji pokoju. Warto dlatego też zwrócić uwagę na paletę kolorów Enix, która ma bardzo dużo do zaoferowania.

Madera MD

Madera w kolorze Graphite

Czytaj więcej: Kolorystyka grzejników Enix

Grzejniki Pionowe to świetne alternatywa dla zdecydowanie popularniejszych poziomych, gdy brakuje nam miejsca na ścianie lub chcemy zapełnić wąskie przestrzenie. Oprócz tego są znacznie lepszą ozdobą, zaskakując na wejściu odmiennym układem. Tak więc i w ofercie Enix nie mogło zabraknąć takich modeli, o których dowiecie się więcej w dalszej części tego artykułu.

Enix Pionowe

Czytaj więcej: Pionowe, dekoracyjne grzejniki pokojowe

Wszystkie wnętrza biurowe czy też publiczna, ale i mieszkania potrzebują przede wszystkim wysokiej mocy cieplnej bardziej niż dekoracji i w te miejsca najlepiej sprawdzą się grzejniki z tak zwanym płaskim frontem. Niemniej mimo swojej prostoty w budowie w porównaniu do wielu dekoracyjnych grzejników dekoracyjnych nie można im odmówić, że w ich minimalizmie kryje się elegancja, która sprawdzi się w prostych, jak również nowoczesnych pomieszczeniach.

grzejnik enix plain kratka 1000x600

Czytaj więcej: Nowoczesne grzejniki pokojowe z płaskim frontem

Wyjątkowe wnętrza wymagają wyjątkowej oprawy zarówno cieplnej jak i dekoracyjnej, w związku z czym producent grzejników dekoracyjnych Enix rozszerzył swoją ofertę o trzy nowe modele grzejników łazienkowych. Haber, Billo i Rodo przeniosą Państwa w zupełnie nowoczesny świat popularnej i cenionej drabinki.

Enix nowe modele Rodo Haber Billo

Czytaj więcej: Nowe modele grzejników łazienkowych Enix

Form (FR) to najnowsza propozycja od firmy Enix na efektywne ogrzanie łazienki. Ciekawa warstwa wizualna to nie jest jednak jedyny atut tego grzejnika.

Form (FR) - Enix

Czytaj więcej: Ozdobna drabinka Form (FR) w ofercie marki Enix

Marka Enix w swojej ofercie posiada nie tylko grzejniki, ale również różne akcesoria do nich. W tym wypadku przyjrzymy się bliżej grzałce elektrycznej GV, która pozwoli na korzystanie z drabinki łazienkowej nawet poza sezonem grzewczym.

Grzałka GV

Czytaj więcej: Grzałka elektryczna GV od marki Enix

Firma Enix, podobnie jak inni producenci, rozszerza swoją główną ofertę o coraz to nowsze i ciekawsze grzejniki. Tym razem mamy do czynienia z ozdobnym modelem Ruban, który zaskakuje swoim wykonaniem.

Grzejnik Ruban RB

Czytaj więcej: Ruban RB w ofercie marki Enix

Kaloryfer Mango Light to nowoczesny grzejnik dekoracyjny, który został stworzony przez polską markę Enix. Model został uzupełniony o specjalne światła, które nadają nietypową, dodatkową warstwę unikalności.  

Grzejnik Mango Light

Czytaj więcej: Światłość w grzejniku - Mango Light

Model Flexi, czyli bardzo nietypowa drabinka łazienkowa, została wyróżniona w prestiżowym konkursie magazynu "Łazienka". Kategoria grzejniki łazienkowe obfitowała w wiele konkurencyjnych produktów, jednak ze względu na swoją elastyczność, ten kaloryfer specjalnie przypadł do gustu jurorom.

Grzejnik Flexi

Czytaj więcej: Grzejnik Flexi wyróżniony w konkursie

Drabinki łazienkowe to niezwykle przydatne grzejniki, dzięki którym nie tylko cieszymy się ciepłym powietrzem w sanitariacie. Kaloryfery te są w stanie wysuszyć i ocieplić mokre ręczniki lub ubranie, jeśli jest nam ono szybko potrzebne.

Drabinki od marki Enix

Czytaj więcej: Grzejniki łazienkowe, czyli drabinki firmy Enix

© enix-katalog.pl