Grzejniki Enix

Enix Create

Grzejniki z serii Enix Create to wyjątkowa kolekcja grzejników dekoracyjnych stworzonych dla najbardziej wymagających klientów ceniących sobie elegancki design na równi z funkcjonalnością i najwyższą jakością produktów.

Wśród grzejników Enix Create znajdują się zarówno modele grzejników łazienkowych o nietuzinkowej budowie takie jak Ruban, Elite, Boston czy Flexi jak i dekoracyjne grzejniki pokojowe: Santos, Memfis, Sorento czy Madera. Kolekcja Enix Create to również modela które ciężko przypisać do konkretnych zastosowań ponieważ są to modele grzejników dekoracyjnych które będą się nadawały zarówno do łazienki, salonu, przedpokoju czy gabinetu.

Grzejniki z tej serii dostępne są w pełnej palecie kolorów specjalnych Enix bez dopłaty. Wyjątek stanowią tu modele Memfis, Madera, Santos, Sorento, Palma i Bambus, które ze względów technologicznych nie są dostępne w kolorach dwuwarstwowych (Silver metalic, Effect chrom i Bronz metalic).

Część kolekcji Enix Create stanowią wyjątkowe dzieła, które stworzyła krakowska artystka Martha Mulawa. Są to oryginalne zatopione w szkle batiki dla których  podstawą stały się konstrukcje grzejników Libra Batik i Rama Batik.

Grzejniki Enix Create to również kilka wyjątkowych grzejników posiadających wbudowany system podświetlenia LED dzięki czemu grzejnik uzyskuje dodatkową funkcjonalność i zwiększa możliwości aranżacyjne wnętrza. Wśród modeli wyposażonych zintegrowany system oświetlenia znajdują się grzejniki takie jak: Palma, Mango Light, Libra Batki czy Bambus.

 

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl