Grzejniki Enix

Capri C to pozycja skierowana dla utrzymanych w nowoczesnym minimalistycznym wystroju pomieszczenia. Budowa przypomina odwróconą drabinkę, w której profile grzewcze znajdują się pionowo, na których dodatkowo znajdują się zamontowane wieszaki pozwalające na zawieszenie mokrych tkanin w celu wysuszenia ich.

Industrialna forma to najlepszy sposób zaprezentowania jak solidna jest ta pozycja z oferty grzejników polskiego producenta Enix. Podstawą są tutaj wyjątkowe poziome kolektory o niespotykanej trójkątnym przekroju. Między nimi znajdują się klasyczne okrągłe rurki o przekroju 22 mm, które odpowiadają za ogrzanie naszego pomieszczenia. Oprócz standardowego koloru białego możliwa jest zmiana na dowolną barwę z szerokiej palety Enix, która stanowi gwarancję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Maksymalne ciśnienie, jakie może wystąpić w grzejniku, wynosi 4 bar, a temperatura robocza 95 st. C.

Do wyboru są najpopularniejsze podłączenia takie jak po szerokości grzejnika oraz znacznie nowocześniejsze 50 mm tak więc każdy będzie mógł go mieć w swoim domu.

Karta katalogowa grzejnika Capri C - Enix

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl