Grzejniki Enix

Aster A to najlepszy wybór dla wszystkich szukających funkcjonalności w sprawdzonej formie, która jednocześnie zachowuje odpowiednie walory dekoracyjne. Model ten też dostępny jest w dużej palecie rozmiarów, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Forma Astera czerpie wszystko, co najlepsze z grzejników łazienkowych oraz najwygodniejsze rozwiązanie dla suszenia mokrych ręczników. Jego pionowe kolektory mają 30 × 40 mm, na których znajdują się okrągłe rurki 22 mm, które zostały wygięte tak, aby znaleźć się przed grzejnikiem. Dodatkowo zostały podzielone w rzędy, dzięki czemu suszenie na nim tkanin stanie się łatwiejsze.

Zasilany jest od dołu po szerokości grzejnika oraz możliwe jest podłączenie grzałki elektrycznej. Ciśnienie robocze w wersji wodnej wynosi 10 bar, a maksymalna temperatura pracy 120 st. C. W zestawie znajduje się komplet do montażu naściennego.

Karta katalogowa grzejnika Aster A - Enix

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl