Grzejniki Enix

Grzejnik Gil to wprowadzona na przełomie roku 2022 / 23 nowość w ofercie grzejników łazienkowych firmy Enix. Jest to nowoczesny grzejniki łazienkowy o dekoracyjnym charakterze. Tym co wyróżnia ten model jest jego niewielka szerokość wynosząca tylko 25 cm (250 mm) dzięki czemu grzejnik sprawdzi się wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na szerokie grzejniki a zależy nam na tym aby znalazł się on właśnie w tym miejscu.

Rozmiary grzejnika Gil G – Enix

Grzejnik Gil G produkowany jest w tylko jednej szerokości i w czterech wariantach wysokości. Dostępne rozmiary to:

  • 645 x 250 mm o mocy 178 W
  • 900 x 250 mm o mocy 242 W
  • 1155 x 250 mm o mocy 307 W
  • 1495 x 250 mm o mocy 398 W

W przypadku wszystkich grzejników rozstaw podłączeń dolnych wynosi 210 mm. Grzejnik Gil jest wykonywany jako grzejnik czterootworowy. Oznacza to że produkowany jest z czterema króćcami przyłączeniowymi znajdującymi się na dolnych i górnych krańcach pionowych kolektorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu grzejnik może zostać podłączony do instalacji standardowo od dołu lub krzyżowo.

Dodatkową zaletą grzejnika jest możliwość podłączenia do niego grzałki elektrycznej i zastosowania go jako grzejnika zasilanego tylko elektrycznie lub jako grzejnik wodno-elektryczny.

Budowa grzejnika

Grzejnik został wykonany ze stalowych profili o prostokątnym przekroju. Pionowe kolektory to profil o przekroju 40 x 30 mm a poziome profile grzewcze mają przekrój 30 x 30 mm. Powierzchnia grzejnika została zabezpieczona powłoką cyrkonową – nanoceramika – oraz wykończona lakierem poliestrowo-epoksydowym.

Standardowo grzejniki malowane są na kolor biały RAL 9016 Mat, na zamówienie dostępne są one również za dopłatą w pełnej palecie kolorów specjalnych Enix.

Grzejnik może być stosowany w instalacjach grzewczych o maksymalnym ciśnieniu roboczym wynoszącym 8 barów i temperaturze do 120°C

 

Do pobrania:

 

Grzejnik Enix Gil G - Karta katalogowa
Grzejnik Enix Gil G - Karta katalogowa

 

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl