Grzejniki Enix

Grzejniki już od dawna stały się ważnym elementem dekorowania pomieszczeń i nie tylko odpowiednia figura jest najważniejsza, ale również jego kolor, który będzie odpowiadał wystrojowi oraz aranżacji pokoju. Warto dlatego też zwrócić uwagę na paletę kolorów Enix, która ma bardzo dużo do zaoferowania.

Madera MD

Madera w kolorze Graphite

Kolorytyka

Podstawowym kolorem każdego grzejnika bez wyjątku jest kolor biały połysk albo matowy zależnie od wybranego modelu. Jest to najbezpieczniejszy wybór, jeśli chodzi o kolor i nie chcemy, żeby był aż nadto awangardowy oraz zdominował sobą całego wnętrza. Oprócz tego za dopłatą dostępne są pozostałe palety kolorów.

ENIX grzejnik Tales TS

Tales w kolorze RAL 9016 MAT

Pewnego rodzaju wyjątkiem jest tutaj seria Enix Create, w której każdy kolor jest dostępny bez dopłat i jedynie poniektóre modele nie mogą występować w kolorach dwuwarstwowych.

ENIX Grzejnik dekoracyjny Mango Light MGL

Mango Light w kolorze RAL 3020

Dostępne palety

Jeśli jesteśmy pewni, że nasze wnętrze gotowe jest na najbardziej ekstrawagancki kolor wtedy za niewielką dopłatą mamy dostęp przede wszystkim do palety kolorów mat i połysk, w której znajdują się kolory, które znane są zdecydowanej większości osób. Podobnie jest z paletą strukturalną z pewnymi wyjątkami, ponieważ znalazły się co prawda kolory znane jak RAL 9016, lecz jest on zrobiony w zupełnie innej strukturze. Ostatnią paletą, która co prawda nie jest dostępna dla wszystkich modeli, lecz warto zdecydowanie zwrócić na nią uwagę, jest paleta kolorów dwuwarstwowych o metalicznej barwie. Znajdują się w niej trzy wyjątkowe kolory, które zainteresują każdego.

ENIX paleta kolorow

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl