Grzejniki Enix

Grzejniki łazenkowe - dekoracyjne

Od wielu lat grzejniki przestały pełnić tylko funkcję grzewczą a stały się znaczącym elementem wystroju wnętrza, który może zostać dość swobodnie dopasowany do pozostałych detali tak aby tworzył wspólnie z nimi spójną estetyczną całość. Również w przypadku grzejników łazienkowych trend ten jest zauważalny i wielu klientów decydując się na wymianę grzejnika w łazience jest zaskoczona tym że stary, często żeliwny grzejnik może zostać wymieniony na coś zupełnie innego. Odpowiednio dobrany grzejnika staje się wtedy dekoracją łazienki i pełni również funkcję wygodnej suszarki na ręczniki.

Firma Enix w swojej ofercie posiada wiele modeli grzejników łazienkowych o budowie zbliżonej do klasycznych drabinek, które jednak zostały starannie zaprojektowanie i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dostępność grzejników w kolorach z palety kolorystycznej Enix oraz RAL sprawia że grzejnik może zostać dodatkowo spersonalizowany aby współgrał z pozostałymi elementami łazienki.

Poza nowoczesnymi grzejnikami drabinkowymi w swojej ofercie Enix posiada także dekoracyjne grzejniki łazienkowe o nietypowej budowie które zaprojektowane zostały z myślą klientach którzy chcą aby ich łazienka była wyjątkowa i dopracowana w każdym detalu.

Na szczególną uwagę zasługują modele grzejników takie jak np. grzejnik Rama Mirror RMM - czyli grzejnik którego podstawę stanowi stalowa konstrukcja będąca jednocześnie rama dla znajdującego się wewnątrz lustra. Innymi godnymi uwagi modelami grzejników dekoracyjnych jakie można zamontować w łazience (choć nie tylko) są grzejniki Bambus i Palna - oba wyposażone w znajdujące się w górnej części grzejnika wieszaki na których można odwiesić ręczniki lub szlafroki i cieszyć się ich ciepłem.

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl