Grzejniki Enix

Model Boston B to prosta surowa pozycja w ofercie firmy Enix, który znajdzie swoje miejsce w industrialnych pomieszczeniach i nawet jego budowa, która powstała na podstawie drabinki nie przeszkadza temu, by znalazł się w innych pomieszczeniach niż łazienka.

Właśnie ten twardy styl jest świetnym wizualnym przedstawieniem wysokiej jakości wykonania pod względem technicznym, lecz bez wątpienia spodoba się wszystkim wielbicielom minimalizmu. Zbudowany jest z prostokątnych kolektorów o wymiarach 40 × 30 mm oraz znajdujących się wewnątrz paneli grzewczych w wymiarach 10 × 40 mm. Klasycznie dostępny jest w kolorze białym, lecz możliwa jest zmiana na dowolną inną barwę z oferty Enix. Ciśnienie, pod jakim pracuje, wynosi 8 bar, a maksymalna temperatura nie przekracza 95 st. C.

Boston B podłączany jest przez zyskujący popularność podłączenie 50 mm dolne środkowe, dzięki czemu z zasilaniem nie będzie najmniejszego problemu. Oprócz tego możliwe jest podłączenie grzałki elektrycznej, które nie tylko ułatwia dobranie odpowiedniego miejsca i podłączenie, ale również jest znacznie bardziej ekologiczne.

Karta katalogowa grzejnika BOSTON B - enix

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl