Grzejniki Enix

Uważasz, że grzejnikom łazienkowym brakuje dynamiki, której można spotkać w grzejnikach dekoracyjnych? Sprawdź grzejnik Atut AU, którego forma powstała na podstawie drabinek, lecz jego nie jest zwykłą statyczną i geometryczną konstrukcją. Atut AU to grzejnik, który może pojawić się wszędzie niekoniecznie w łazience.

Solidna konstrukcja będzie świetnym zastępstwem dla wszystkich grzejników łazienkowych, którym brakuje stylu albo funkcjonalności. Na pionowych kolektorach znajdują się profile grzewcze, które schodząc coraz niżej, zbiegają się bliżej siebie. Wizualnie sprawia wrażenie niezwykle lekkiego i będzie delikatnym dodatkiem, który nie zdominuje, a uzupełni wnętrze.

Zasilany jest od dołu po szerokości grzejnika oraz istnieje możliwość podłączenia grzałki elektrycznej. Wersja wodna zasilana jest wodą pod ciśnieniem 8 Bar, a producent oferuje 5 lat gwarancji na ten model.

Karta katalogowa grzejnika Revo RV - Enix

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl