Grzejniki Enix

Łazienkowy grzejnik Arrow AR został stworzony ze stali węglowej, przez polskiego producenta o nazwie Enix. Warstwa wizualna opiera się na okrągłych profilach grzewczych oraz trójkątnych kolektorach, a całość jest lekko wygięta w łuk. W efekcie otrzymujemy drabinkę, która pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji.

Arrow AR występuje we wszystkich kolorach z palety Enix, choć trzeba się tutaj liczyć z niewielką dopłatą. Grzejnik podłączymy do instalacji przez wejście dolne standardowe i takie jest zalecane, ale użytkownik może skorzystać jeszcze z przyłącza krzyżowego. Jako opcjonalne i dodatkowe źródło zasilania można podłączyć grzałkę elektryczną.

Grzejnik łazienkowy Arrow AR może zostać dodatkowo wyposażony w wieszaki, znajdujące się w ofercie producenta. Ciśnienie robocze może sięgać 8 barów (0,8 MPa), natomiast maksymalna temperatura pracy to 95 st. C. W zestawie z modelem znajdują się również uchwyty służące do montażu naściennego. Firma Enix udziela na swój wyrób pięcioletniej gwarancji.

Karta katalogowa grzejnika Grzejnik łazienkowy Enix Arrow AR - katalog

enix arrow ar aranżacja

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl