Grzejniki Enix

Grzejnik Billo to jedna z najbardziej solidnych pozycji w ofercie grzejników polskiego producenta Enix, który jednocześnie będzie eleganckim uzupełnieniem każdej łazienki. Billo to najlepsze podłączenie współczesnego minimalizmu z klasyczną funkcjonalnością drabinek.

Billo to jakość, której niż znajdziesz nigdzie indziej i przetrwa przez długie lata, nie tracąc formy. Jego kwadratowe rurki tworzą ponadczasową konstrukcję, która składa się na schludną minimalistyczną całość. Grzejnik standardowo występuje w wersji białej, ale dostępny jest w pozostałych kolorach Enix. Grzejnik również ma możliwość podłączenia grzałki elektrycznej.

Maksymalne ciśnienie robocze, jakie może wystąpić w Billo, wynosi 10 bar, a temperatura 95 st. C. Sama firma Enix daje 5 lat gwarancji na ten model, podkreślając tym samym, jak bardzo wytrzymały produkt to jest. Zasilanie odbywa się od dołu po szerokości albo 50 mm po środku.

Karta katalogowa grzejnika Billo BL - enix

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl