Grzejniki Enix

We wszystkich grzejnikach marki Enix, można znaleźć jeden wspólny element. Jest nim dbałość o detale, dzięki którym firma wypuszcza na rynek jedynie w pełni dopracowane produkty. Ostatnim dziełem polskiej firmy jest Loko LK, czyli drabinka łazienkowa, która jednocześnie służy do suszenia i ocieplania wilgotnych tekstyliów.

Grzejnik ma płaskie, wygięte profile grzewcze, osadzone na zaokrąglonych przy końcach, trójkątnych kolektorach. Loko LK można w łatwy sposób dopasować do wnętrza, bo występuje we wszystkich barwach, oferowanych przez producenta. Grzejnik wyposażony jest w dwa przyłącza - dolne standardowe oraz krzyżowe. W zestawie z kaloryferem znajdziemy odpowietrznik, wkręcany do kolektora oraz konsole mocujące w kolorze modelu.

Gwarancja na grzejnik trwa pięć lat. Maksymalna temperatura pracy sięga 95 stopni Celsjusza, natomiast największe ciśnienie robocze powinno sięgać 8 barów. Dodatkowo Loko LK może zostać wyposażony w grzałkę elektryczną. Jeśli szukasz funkcjonalnego modelu do swojej łazienki, to właśnie ten grzejnik spełni Twoje oczekiwania.

Karta katalogowa w formacie pdf: Loko LK

Grzejnik Enix Loko LK - aranżacja

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl