Grzejniki Enix

Form (FR) to najnowsza propozycja od firmy Enix na efektywne ogrzanie łazienki. Ciekawa warstwa wizualna to nie jest jednak jedyny atut tego grzejnika.

Form (FR) - Enix

Kaloryfer Form (FR) skład się z ramy stworzonej z prostokątnych rurek, a w jej środku znajdziemy profile grzewcze, ułożone poziomo i w okrągłym kształcie. Dzięki dużym przerwom między poszczególnymi elementami, możliwe jest komfortowe odwieszanie wilgotnych i przemoczonych ręczników kąpielowych.

Form (FR) dostępny jest we wszystkich kolorach producenta, aczkolwiek standardowo malowany jest na kolor RAL 9016 o matowym odcieniu. Nowoczesny wygląd pozwoli na montaż grzejnika w minimalistycznych pomieszczeniach, gdzie oprócz funkcjonalności, ważny jest również aspekt stricte wizualny.

Grzejnik ozdobny Form (FR) od marki Enix

Podłączenie do instalacji wodnej odbywa się poprzez wejście dolne standardowe lub środkowe 50 mm. Kaloryfer objęty jest gwarancją producenta, która wynosi 5 lat.

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl