Grzejniki Enix

Kaloryfer Mango Light to nowoczesny grzejnik dekoracyjny, który został stworzony przez polską markę Enix. Model został uzupełniony o specjalne światła, które nadają nietypową, dodatkową warstwę unikalności.  

Grzejnik Mango Light

Światło składa się z trzech lampek LED o mocy 1,2 W. Producent sugeruje, że grzejnik najbardziej sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach i ciężko tu zaprzeczać, bowiem unikalna warstwa wizualna z pewnością będzie przykuwać uwagę gości odwiedzających Twój dom. Kaloryfer składa się z ciekawych profili grzewczych, które mają niespotykany kształt.

Kaloryfer Mango Light - Enix

Podłączenie modelu Mango Light do instalacji wodnej odbywa się przez wejście dolne standardowe lub środkowe, którego rozstaw osi wynosi 50 mm. Grzejnik dostępny jest w wielu kolorach z palety Enix, co pozwala na idealne dostosowanie go do naszej przestrzeni. Gwarancja na model udzielana jest na okres aż dziesięciu lat.

Dekoracyjny model Mango Light - Enix

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl