Grzejniki Enix

Model Flexi, czyli bardzo nietypowa drabinka łazienkowa, została wyróżniona w prestiżowym konkursie magazynu "Łazienka". Kategoria grzejniki łazienkowe obfitowała w wiele konkurencyjnych produktów, jednak ze względu na swoją elastyczność, ten kaloryfer specjalnie przypadł do gustu jurorom.

Grzejnik Flexi

Grzejnik Flexi składa się z okrągłych kolektorów oraz profili grzewczych. Na środku profili znajdują się specjalne wężyki, które pozwalają na idealne dopasowanie się do powierzchni. Dzięki nim, nie będzie problemu z zamontowaniem kaloryfera w kącie pomieszczenia, zarówno w jak i na rogu.

Model Flexi - Enix

Dodatkowo, dostępny jest we wszystkich kolorach marki Enix, a warto zwrócić uwagę, że użytkownik ma wiele do wyboru. Niewątpliwym atutem jest fakt, że kaloryfer może zostać pomalowany na dwa różne kolory, co sprawia, że może być wyróżniającym się elementem wystroju Twojej łazienki oraz oczywiście źródłem ciepła.

Flexi - rysunek techniczny

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl