Grzejniki Enix

Grzejniki Pionowe to świetne alternatywa dla zdecydowanie popularniejszych poziomych, gdy brakuje nam miejsca na ścianie lub chcemy zapełnić wąskie przestrzenie. Oprócz tego są znacznie lepszą ozdobą, zaskakując na wejściu odmiennym układem. Tak więc i w ofercie Enix nie mogło zabraknąć takich modeli, o których dowiecie się więcej w dalszej części tego artykułu.

Enix Pionowe

Santos ST

Santos ST

Santos to model doskonały do każdego wnętrza, jego dosyć prosta konstrukcja jest niezwykle elegancka i świetnie sprawdzi się w każdym modnym wnętrzu od tych utrzymanych w całkowitym minimalizmie po te bogato wystrojone. Zbudowany jest z płaskich pionowych profili grzewczych, zajmując przy tym mało miejsca.

Santos Plus

Santos Plus STP

Gdyby poprzednia wersja Santos okazała się niewystarczająca pod względem mocy nic straconego, ponieważ firma Enix stworzyła wersje Plus, która jest nieco od niej większa, lecz jest to niewielka cena, gdy chcemy ogrzać największe pomieszczenia.

Memfis

Memfis HS

Model Memfis powstał z myślą o najbardziej wymagających zarówno pomieszczeń, jak i użytkowników. Dzięki solidnej konstrukcji o dużej powierzchni grzewczej sprawdzi się w największych salonach, nie zaburzając ich elegancji.

Memfis Plus

Memfis Plus

Jeśli to nadal za mało istnieje wersja Plus grzejnika Memfis, którego moc znacząco przewyższa swoją standardową wersję, zachowując przy tym ten sam wysoki styl.

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl