Wszystkie wnętrza biurowe czy też publiczna, ale i mieszkania potrzebują przede wszystkim wysokiej mocy cieplnej bardziej niż dekoracji i w te miejsca najlepiej sprawdzą się grzejniki z tak zwanym płaskim frontem. Niemniej mimo swojej prostoty w budowie w porównaniu do wielu dekoracyjnych grzejników dekoracyjnych nie można im odmówić, że w ich minimalizmie kryje się elegancja, która sprawdzi się w prostych, jak również nowoczesnych pomieszczeniach.

grzejnik enix plain kratka 1000x600

Budowa grzejników płytowych jest chyba najprostsza ze wszystkich, składając się jedynie z prostej płyty, która czasem może mieć na sobie jakieś wytłoczenia, lecz głównym zadaniem tej płyty jest zwiększenie powierzchni grzewczej, która oddaje ciepło do pomieszczenia, tym samym w znacznym stopniu przyśpieszając ogrzewanie pomieszczenia. W ofercie firmy Enix znalazła się specjalna seria Plain, która w sobie ma takie modele jak:

  • Plain – podstawowy model z płaską płytą,
  • Plain Art – ze stylowymi wytłoczeniami w poprzek grzejnika,
  • Plain Vertical – pionowa wersja grzejnika z idealnie płaską płytą,
  • Plain Art Vertical – pionowa wersja wersji Art, tyle że wytłoczenia występują tutaj we wzdłuż grzejnika.

Wszystkie modele występują standardowo w kolorze białym RAL 9016 z możliwością zmiany na dowolny kolor z palety Enix z wyłączeniem kolorów dwuwarstwowych.

Plain

grzejnik enix plain

Plain Art

grzejnik plain art enix

Plain Vertical

grzejnik enix plain vertical

Palin Art Vertical

grzejnik plain art vertical enix

© enix-katalog.pl