Grzejniki Enix

Wszystkie wnętrza biurowe czy też publiczna, ale i mieszkania potrzebują przede wszystkim wysokiej mocy cieplnej bardziej niż dekoracji i w te miejsca najlepiej sprawdzą się grzejniki z tak zwanym płaskim frontem. Niemniej mimo swojej prostoty w budowie w porównaniu do wielu dekoracyjnych grzejników dekoracyjnych nie można im odmówić, że w ich minimalizmie kryje się elegancja, która sprawdzi się w prostych, jak również nowoczesnych pomieszczeniach.

grzejnik enix plain kratka 1000x600

Budowa grzejników płytowych jest chyba najprostsza ze wszystkich, składając się jedynie z prostej płyty, która czasem może mieć na sobie jakieś wytłoczenia, lecz głównym zadaniem tej płyty jest zwiększenie powierzchni grzewczej, która oddaje ciepło do pomieszczenia, tym samym w znacznym stopniu przyśpieszając ogrzewanie pomieszczenia. W ofercie firmy Enix znalazła się specjalna seria Plain, która w sobie ma takie modele jak:

  • Plain – podstawowy model z płaską płytą,
  • Plain Art – ze stylowymi wytłoczeniami w poprzek grzejnika,
  • Plain Vertical – pionowa wersja grzejnika z idealnie płaską płytą,
  • Plain Art Vertical – pionowa wersja wersji Art, tyle że wytłoczenia występują tutaj we wzdłuż grzejnika.

Wszystkie modele występują standardowo w kolorze białym RAL 9016 z możliwością zmiany na dowolny kolor z palety Enix z wyłączeniem kolorów dwuwarstwowych.

Plain

grzejnik enix plain

Plain Art

grzejnik plain art enix

Plain Vertical

grzejnik enix plain vertical

Palin Art Vertical

grzejnik plain art vertical enix

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl