Grzejniki Enix

Drabinki łazienkowe to niezwykle przydatne grzejniki, dzięki którym nie tylko cieszymy się ciepłym powietrzem w sanitariacie. Kaloryfery te są w stanie wysuszyć i ocieplić mokre ręczniki lub ubranie, jeśli jest nam ono szybko potrzebne.

Drabinki od marki Enix

Takie grzejniki często przybierają różne formy, choć sama konstrukcja opiera się o te same samy podstawy tj. pionowe kolektory oraz poziome profile grzewcze. Czasami są to okrągłe rurki, czasami prostokątne - wybór jest zróżnicowany i warto zastanowić się, co wybrać do swojej łazienki.

Jedną z ciekawszych drabinek jest model Quatro, który jak na model stricte łazienkowy może osiągać sporą moc grzewczą. Składa się on z małych, prostokątnych paneli grzewczych, które łączą dwa trójkątne kolektory. Kaloryfer wygląda nieco futurystycznie, aczkolwiek powinien pasować do łazienek o różnych aranżacjach.

Grzejnik łazienkowy Quatro - Enix

Grzejnik Dalis to z kolei propozycja skierowana głównie w stronę zwolenników klasycznego stylu, do którego ta drabinka pasuje idealnie. Pomiędzy poszczególnymi rzędami profili grzewczych znajdują się specjalne przerwy, które należy wykorzystać właśnie do odwieszania mokrych tkanin.

Drabinka Dalis - Enix

Przy wybieraniu drabinki warto zwrócić uwagę na wygląd, możliwości aranżacyjne (dostępność kolorów), moc grzewczą oraz pasujące do naszej instalacji podłączenie. Jeśli dany kaloryfer spełnia wszystkie te cechy to nie ma się nad czym zastanawiać - trzeba po prostu brać!

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl