Grzejniki Enix

Firma Enix od 3 kwietnia jest zmuszona podnieść swoje ceny. Wynika to z coraz wyższej wartości stali, która jest potrzebna do produkcji grzejników. Radzimy więc nie zastanawiać się długo nad nowym kaloryferem, bo jeszcze przez nieco ponad miesiąc można zamówić produkty taniej.

Grzejniki Enix

Nie ma jednak co obrażać się na markę Enix, bowiem problem ten dotknął wszystkich producentów i część z nich już jest po podwyżce. Polecamy więc przejrzeć całą ofertę i wybrać odpowiedni dla siebie model.

Jeśli potrzebujesz modelu podokiennego, który zastąpi Twoje stare grzejniki to zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę kaloryfer Plain lub Plain Art. To nowoczesne produkty, które przez wiele lat będą z powodzeniem pełnić swoją rolę źródła ciepła w pomieszczeniu. Występują też modele w orientacji pionowej jako Plain Vertical i Plain Art Vertical.

Model Plain i Plain Vertical

Kaloryfer Focus z kolei będzie idealnym uzupełnieniem każdej łazienki. Drabinka sprawdzi się w roli suszarki do mokrych ubrań oraz naturalnie ociepli sanitariat. Dostępna jest w wielu rozmiarach, a warstwa wizualna pozwala na dopasowanie modelu do każdej łazienki.

Drabinka łazienkowa Focus

Polecamy samodzielnie przejrzeć grzejniki Enix, bo w ten sposób najłatwiej znaleźć coś dla siebie. Prosimy pamiętać, że ceny już trzeciego kwietnia urosną!

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl