Grzejniki Enix

Firma Enix ma rozbudowaną ofertę, która dzieli się na modele łazienkowe, pokojowe oraz dekoracyjne. W tej ostatniej grupie można znaleźć naprawdę ciekawie zaprojektowane grzejniki, które z pewnością zaskoczą ludzi, którzy nie do końca orientują się o trendach w obecnym wzornictwie kaloryferów.

Grzejniki dekoracyjne Enix

Światełka w ciemności - Bambus

Grzejnik Bambus to jeden z najbardziej charakterystycznych kaloryferów na rynku. Lampki LED zamontowane na końcach nadają ciekawy klimat w pomieszczeniu, a ich trwałość sięga nawet 20000 godzin. Pod oświetleniem znajdziemy wieszaki na kurtki, które zostaną odpowiednio ocieplone przez kaloryfer lub wysuszone, jeśli będzie taka potrzeba. Wszystkie kolory producenta są w cenie, więc możemy dopasować grzejnik do całości tworząc naprawdę ciekawy efekt.

Grzejnik Bambus

Muzyka i ciepło - Libra Audio

Tutaj mamy naprawdę przykład solidnej dawki kreatywności - Libra Audio jest grzejnikiem z wbudowanym… głośnikiem. Model jest dowodem na odwagę i elastyczność firmy w dziedzinie projektowania - projektanci Enix nie obawiają się łączyć dwóch różnych dziedzin, które na pierwszy rzut oka nie mają ze sobą nic wspólnego.

Grzejnik z głośnikiem Libra Audio

Dekoracyjna drabinka - Boston

Grzejnik Boston zbudowany w oparciu o ramę. Prostokątną, z małą liczbą profili grzewczych znajdujących się w samym środku. Minimalistyczna warstwa wizualna sprawia, że Boston pasować będzie do nowoczesnych pomieszczeń. Jeśli szukasz czegoś eleganckiego, to właśnie ten model drabinki powinieneś wziąć w główne mierze pod uwagę.

Drabinka Boston - elegancja i funkcjonalność

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl