Grzejniki Enix

Rama jest to mała seria grzejników dekoracyjnych - stworzona jest oczywiście na modłę tego, co sama nazwa wskazuje. Marka Enix od lat cieszy się zaufaniem polskiej klienteli, a opisywane tutaj modele na pewno dołożyły do tego swoją cegiełkę.

Grzejnik Rama RM - Enix

Jak sam producent wskazuje, grzejnik Rama „odwołuje się do formy obrazu”. W środku znajdują się poziomo ustawione profile grzewcze, ale są ich tylko trzy rzędy. Reszta to pusta przestrzeń - jeśli komuś nie przeszkadza burzenie tej delikatnej kompozycji, może tutaj wieszać mokre ubranie. Kaloryfer ten dostępny jest też w powłoce chromowanej. Warto tu jednak przypomnieć, że takie modele mają nieco mniejszą moc grzewczą, ale za to są naprawdę eleganckie.

Grzejnik występuje również w wersji Rama Mirror, czyli po prostu z lustrem. Taki dodatek pozwoli oszczędzić nieco miejsca w łazience - mamy przecież dwie potrzebne nam rzeczy w jednej. Choć mówimy o sanitariacie, użytkownik z powodzeniem może również zamontować kaloryfer w korytarzu, a wtedy będzie można przygotować się przed wyjściem przy ciepłym grzejniku.

Grzejnik Rama z lustrem - RML

Jeśli urządzasz właśnie swój nowy dom lub potrzebujesz odświeżyć nieco pomieszczenia w już istniejącym, postaw na jeden z tych właśnie modeli. Możesz być pewny, że się na nich nie zawiedziesz.

Wszystkie te grzejniki objęte są pięcioletnią gwarancją. Każdy można podłączyć do hydraulicznej instalacji przez wejście dolne o rozstawie 50 mm, a jako funkcjonalny dodatek można użyć grzałki elektrycznej.

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl