Grzejniki Enix

Polska firma Enix może poszczycić się własną linią grzejników pokojowych o nazwie Plain. Są to płytowe, nowoczesne wersje „pokojówek”, które bez problemu zastąpią stare, niedomagające już kaloryfery.

Producent ostrzega, że modele Plain mogą być stosowane w zamkniętych obiegach grzewczych. W przypadku chęci podłączenie do instalacji z obiegiem otwartym, należy stosować inhibitory korozji. Dodatkowo grzejniki pokojowe Plain nie powinny znajdować się w łazience, na basenie czy w ogóle w wilgotnych środowiskach, bo nie są przystosowane do pracy w nich.

Grzejnik Enix Plain

Standardowe wyposażenie grzejnika zależy od wybranej wersji - poziomej lub pionowej. W przypadku tej pierwszej użytkownik może liczyć na konsole mocujące (typu L, liczba uchwytów zależna jest od wybranej szerokości) oraz odpowietrznik, zaślepki i zespół zaworowy z wkładką Heimeier 4360 lub 4361. Wersje pionowe posiadają inny typ zamocowań - w tym wypadku mamy do czynienia z kompletem Monclac.

Choć producent na swoich zdjęciach pokazuje głównie białe modele, nie dajcie się zwieść - do wyboru jest sporo ciekawych barw. Dzięki temu, potencjalny nowy grzejnik można dopasować do już istniejącego wystroju. Do wyboru mamy dwie palety - podstawową od firmy Enix oraz RAL. W przypadku tej pierwszej dopłata wynosi 250 zł netto, natomiast jeśli chodzi o tą drugą mówimy o kosztach rzędu 400 zł netto.

plain art vertical

Grzejniki Plain występują w czterech rodzajach:

Pokojowe kaloryfery często występują w różnych typach i w tym wypadku nie jest inaczej np. Typ 11 oznacza jeden konwektor i jedną płytę grzewczą. Z kolei typ 33 świadczy o obecności trzech konwektorów i trzech płyt - ma to oczywiście wpływ na moc grzewczą (im więcej konwektorów i płyt, tym ona jest większa), wagę oraz głębokość. Ofertę grzejników Enix możecie Państwo sprawdzić na na stronie z grzejnikami dekoracyjnymi grzejniki-dekoracyjne.sklep.pl/grzejniki-3/

plain art vertical i horizontal

Grzejniki Plain to nowoczesne urządzenia, które mogą występować pod parapetem lub po prostu na ścianie jako element dekoracji i źródło ciepła w jednym. Firma Enix udziela na te konkretne modele dziesięć lat gwarancji.

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl