Grzejniki Enix

Firma Enix posiada szeroki wybór produktów, wśród których nie brakuje grzejników chromowanych. Nic dziwnego - dobrze się prezentują i pasują do dużej ilości różnego rodzaju pomieszczeń.

grzejniki chromowane enix

Chrom, inaczej powłoka galwaniczna, delikatnie odbija to, co się wokół niej znajduje. Delikatnym niuansem tych modeli jest fakt, że ich moc grzewcza jest nieco mniejsza, aniżeli w przypadku zwykłych kaloryferów. Warto na to zwrócić uwagę, przy dobieraniu odpowiedniego dla siebie modelu do łazienki.

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na model Trend, przy którym chrom łączy się z listwami w różnych odcieniach i kolorach. Może być to inox, wiśnia, orzech, klon lub wenge. Takie połączenie może wydawać się egzotyczne, ale w gruncie rzeczy sprawdza się znakomicie. Pod względem samej konstrukcji, Trend jest to klasyczna drabinka, która ma służyć za suszarkę do mokrych ręczników.

trend chromoany grzejnik dekoracyjny enix

Klienci szukający czegoś minimalistycznego, powinni zwrócić swoją uwagę na model Uno. Zbudowany jest z kwadratowych kolektorów, pomiędzy którymi znajdziemy okrągłe profile grzewcze. W każdym rzędzie znajdziemy zaledwie dwa, a przerwy między nimi są naprawdę spore. Grzejnik Uno produkowany jest w jednej wielkości - 944 mm wysokości na 500 mm szerokości.

grzejnik chromowany uno

Najbardziej klasyczną drabinką, pasującą do różnych wystrojów jest Dalis. Kaloryfer jest w całości lekko wygięty w łuk, a między grupami profili mają miejsce delikatne przerwy. Główną funkcją grzejnika będzie oczywiście pełnienie roli suszarki do np. mokrej bielizny. Jeśli szukasz czegoś klasycznego, zwróć uwagę właśnie na model Dalis.

grzejnik chromowany dalis enix

Grzejniki chromowane są tak naprawdę dla każdego - jest to specyficzna powłoka, ale warto dać jej szansę. Dzięki takiemu kaloryferowi, będziesz w stanie zwiększyć atrakcyjność swojej łazienki i dodać do niej nutkę elegancji.

Kontakt

Strona informacyjna
dystrybutora grzejników Enix

iTesar sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 18
58-500 Jelenia Góra

tel.: 604 701 712
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© enix-katalog.pl